Spływy szkolne

oferta dla szkół to bardzo fajny pomysł na spędzenie aktywnie dnia na świeżym powietrzu i łonie natury, a co najważniejsze poza szkołą. Oferta spływów kajakowych jest przeznaczona dla młodzieży powyżej 14 lat. Dla dzieci poniżej 14 roku życia też są organizowane spływy kajakowe pod warunkiem, że w kajaku jest osoba dorosła.

Oferta spływów kajakowych Wkrą dla dzieci i młodzieży to propozycja aktywnie spędzonego czasy poza szkołą, czas w którym młodzież integruje się, kształtuje swój charakter, odkrywa piękno otaczającej jej przyrody. Spływy kajakowe to bardzo fajna lekcja geografii, przyrody, historii i wielu innych zagadnień które można przekazać młodzieży w praktyce.

Z 10 letniego doświadczenia proponujemy spływ kajakowy jedną z najpiękniejszych rzek Mazowsza-Wkrą na odcinku Popielżyn – Śniadówko. To malowniczy 12 kilometrowy odcinek. Meandrujący wśród pól, łąk i lasów. Rzeka na tym odcinku płynie bardzo spokojne, jest bardzo płytka, po drodze mijamy dwa małe bystrza. W Borkowie za mostem kołowym pozostałości po starym moście, 4 kilometry dalej pozostałości po jednym z licznym kiedyś na rzece młynie wodnym.

Po zakończonym spływie czas wolny na odpoczynek oraz wspólna biesiada przy ognisku, a także różne gry i zabawy.

zdj 1Obraz3